Producenci
Zwroty i reklamacje

 

  1. Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.
  2. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia:
  1. dla umowy, w wykonaniu której Sprzedawca wydaje rzecz, będąc zobowiązany do przeniesienia jej własności (np. Umowa Sprzedaży) - od objęcia rzeczy w posiadanie przez Konsumenta lub wskazaną przez niego osobę trzecią inną niż przewoźnik, a w przypadku umowy, która obejmuje wiele rzeczy, które są dostarczane osobno, partiami lub w częściach - od objęcia w posiadanie ostatniej rzeczy, partii lub części;
  2. dla pozostałych umów - od dnia zawarcia umowy.
  1. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować Sprzedawcę o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną). Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.
  2. Oświadczenie o odstąpieniu od Umowy Sprzedaży może zostać złożone:
  1. pisemnie na adres: PAN-DA EXPRESS sp. z o.o. ul. Konstantynowska 121, 94-303 Łódź;
  2. w formie wiadomości e-mail na adres poczty elektronicznej: mateusz@zahakiem.pl.
  1. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.
  2. Po złożeniu oświadczenia o odstąpieniu od Umowy Sprzedawca ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania oświadczenia Konsumenta o odstąpieniu od umowy, zwrócić Konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostawy Produktu (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Klienta sposobu dostawy innego niż najtańszy zwykły sposób dostawy dostępny w Sklepie Internetowym). Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jakiego użył Konsument, chyba że Konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami. W przypadku płatności kartą płatniczą, Sprzedawca dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do danej karty płatniczej.

 

 

(formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od Umowy)

 

Adresat:

PAN-DA EXPRESS sp. z o.o. ul. Konstantynowska 121, 94-303 Łódź, e-mail: mateusz@zahakiem.pl

 

Ja/My niniejszym informuję/informujemy o moim/naszym odstąpieniu od Umowy Sprzedaży/o Usługę Elektroniczną (wybrać właściwe) zawartej z PAN-DA EXPRESS sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ul. Konstantynowskiej nr 30/32C lok. 29, 94-303 Łód.,

 

Data zawarcia Umowy:

………………………………………………

Przedmiot Umowy:

………………………………………………

Imię i nazwisko Konsumenta(-ów):

………………………………………………

 

Adres Konsumenta(-ów):

………………………………………………

 

Podpis Konsumenta(-ów) (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej):

………………………………………………

 

Data: ………………………………………………

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl